Deze woning heeft een eigen website, hier kunt u onder andere de foto's, 360 graden foto's, video en plattegronden in HD kwaliteit en full screen bekijken. Bekijk deze woning op:
MEIDOORNSTRAAT35HILLEGOM.NL Deze website is een extra service van Jeroen van den Boogaard Makelaars.
Deze goed onderhouden woning is rustig gelegen in een straat met éénrichtingsverkeer in het centrum van Hillegom. De woning heeft een woonkamer met open keuken in de uitbouw, twee slaapkamers, een badkamer en achtertuin op het zuidoosten. Tijdens de recentelijke verbouwing (2022/2023) zijn de volgende zaken aangepakt: nieuwe keuken, badkamer en toilet, vloerverwarming, openslaande deuren naar de achtertuin, triple glas, grotendeels kunststof kozijnen en elektra uitgebreid en vervangen.
De woning heeft een gunstige ligging ten opzichte van het centrum met een ruim winkelaanbod, gezellige terrasjes en restaurants, het prachtige Burgemeester van Nispenpark, scholen en sportcomplex/zwembad De Vosse. Openbaar vervoer (bus en NS treinstation op fietsafstand) en uitvalswegen N208 richting Haarlem en N207 richting de A4 en A44 zijn snel bereikbaar.
Hillegom ligt centraal in de Duin- en Bollenstreek met diverse natuurgebieden in omgeving. Wandelen in duingebied tussen Noordwijk en Zandvoort of uitwaaien op het strand van Langevelderslag, allemaal op fietsafstand.
Bijzonderheden:
- Bouwjaar 1955 maar in 2022/2023 verbouwd en gemoderniseerd
- Nieuwe keuken, badkamer en toilet
- Shutters voor alle ramen aan de voorzijde
- Vloerverwarming op de begane grond
- Kunststof kozijnen aan de achterzijde
- Vernieuwde vlizotrap naar de tweede verdieping met dakraam (max. 1,50 meter hoog)
- Zonnige achtertuin op het zuidoosten met vrijstaande berging en achterom
INDELING
Begane grond: entree in hal met meterkast, tussenhal met trapopgang en toilet met fontein. De woonkamer heeft een sfeervol erkerraam aan de voorzijde en openslaande deuren naar de achtertuin op het zuidoosten. De half open keuken in L-opstelling is uitgevoerd in houtlook en voorzien van kastruimte en diverse inbouwapparatuur, te weten; elektrische kookplaat, afzuigkap, combi-oven, koel-vriescombinatie en vaatwasser. Via een kleine hal achter de keuken komt u in de achtertuin.
Eerste verdieping: overloop, een slaapkamer en de waskamer aan de achterzijde en een slaapkamer en de badkamer aan de voorzijde van de woning. De badkamer heeft een inloopdouche, toilet en wastafelmeubel.
Tweede verdieping: tijdens de verbouwing is de vlizo trap vernieuwd en de zolder beloopbaar gemaakt (hoogte max. 1,5 meter waardoor het niet meetelt voor het woonoppervlak). Hier is veel bergruimte.